فرهنگ وهنر شهرستان گتوند

آخرین نظرات

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۲ ثبت شده است

همایش اخلاق در خانواده با حضور حجت الاسلام والمسلمین دهنوی استاد اخلاق و کارشناس "برنامه گلبرگ" در مجتمع فرهنگی هنری زنده یاد دکتر قیصر امین پور شهرستان گتوند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند، همایش اخلاق در خانواده با حضور حجت الاسلام والمسلمین دهنوی استاد اخلاق و کارشناس "برنامه گلبرگ" و خانواده ها با هدف تحکیم بنیان خانواده و اخلاق اسلامی برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین دهنوی در این همایش به بیان مباحث بنیادی و تحکیم روابط خانوادگی و همچنین روابط زن و مرد و اخلاق در خانه و تربیت فرزندان با ارائه راهکارهای مفید پرداخت و در پایان برنامه به سئوالات خانوده ها پاسخ داد.

این همایش مورد استقبال حاضرین قرار گرفت و خانواده ها خواستار برگزاری جلسات مستمر شدند.

گفتنی است، این برنامه توسط اداره اوقاف و امور خیریه با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری شهرستان گتوند در مجتمع فرهنگی هنری زنده یاد دکتر قیصر امین پور شهرستان برگزار شد.

۰ نظر ۱۰ تیر ۹۲ ، ۰۷:۳۳
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گتوند

جشن های نیمه شعبان طی سه شب با شکوه هرچه تمام تر به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون های فرهنگی هنری مساجد و سایر دستگاه های فرهنگی گتوند در این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند،رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند در این مراسم گفت: برای برگزاری این چنین مراسماتی دستگاه های فرهنگی زیادی از جمله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،کانون های فرهنگی هنری مساجد و هنرمندان  وابسته به این اداره زحمات زیادی کشیدند که جا دارد از تمامی آنها تشکر و قدردانی کنم.

محمد علی اسدی در ادامه از حمایت و پشتیبانی محمدپور فرماندار و حجت الاسلام والمسلمین علوی اصل امام جمعه شهرستان گتوند تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود: جشن های با شکوهی در گتوند، امامزاده محمد بن زید(ع)، منطقه عقیلی، صالح شهر و جنت مکان برگزار گردید که مورد استقبال پرشور و ازدحام مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان گتوند قرار گرفت که در این جشن ها حضور چشم گیر مردم شهرستان گتوند بیش از هر چیزی جلب توجه می کرد.

گفتنی است،در این مراسم برنامه‌های شادی از جمله اجرای گروه سرود، مداحی و مولودی خوانی،نمایش طنز و مسابقات فرهنگی هنری برگزار شد.

۰ نظر ۰۹ تیر ۹۲ ، ۰۶:۵۹
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گتوند