فرهنگ وهنر شهرستان گتوند

آخرین نظرات

۷ مطلب در تیر ۱۳۹۳ ثبت شده است


در احکامی جداگانه از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان، روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانهای شوشتر، گتوند، شادگان و باغملک در سمت خود ابقاء شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان ، همایون قنواتی در احکامی جداگانه علی بهرامی کهیش نژاد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر، محمد علی اسدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد گتوند، جبار رضایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد باغملک و سعید جنامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان را در سمت های خود ابقاء کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در احکام ابقاء این روسا آورده است: نظر به تعهد و تجربه جنابعالی در عرصه های مختلف فرهنگی هنری ، به موجب این ابلاغ شما را به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محل فعالیت کنونی خود ابقاء می نمایم.

امید است؛ با همکاری و همراهی مجموعه اصحاب فرهنگ و هنر و همکاران گرانقدر آن شهرستان در انجام امورات اجرایی محوله موفق و سربلند باشید.

۱ نظر ۲۶ تیر ۹۳ ، ۱۱:۳۳
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گتوند
با سلام به هنرمندان شهرستان گتوند
متقاضیان جهت اطلاع  از ثبت در بیمه تکمیلی هنرمندان  به سایت  http://honarcredit.ir مراجعه نمایید.

خدمات بیمه تکمیلی به شرح ذیل می باشد.

۰ نظر ۲۴ تیر ۹۳ ، ۱۰:۰۹
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گتوند


۱ نظر ۱۷ تیر ۹۳ ، ۱۱:۲۶
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گتوند

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گتوند محمد علی اسدی ریاست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی  شهرستان گتوند در مورخ8 تیرماه از اهدای 100رحل قرآن کریم به مساجد شهرستان گتوندخبر داد.

محمد علی اسدی با بیان این خبرگفت: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان وگسترش برنامه های قرآنی ،تجهیز و حمایت از کانون های فرهنگی هنری مساجد از اولویت برنامه های اداره فرهنگ وارشاد  اسلامی شهرستان گتوند است .

وی افزود: در طول سال کلاس های آموزش تفسیر روانخوانی و احکام شرعی ومحفل انس با قرآن بخصوص درماه مبارک رمضان برای اقشار و سنین مختلف برگزارمی شود لذا  این اداره  تعداد100رحل قرآن کریم ،به مساجد شهرستان اهدا نمود.

 

۱ نظر ۱۰ تیر ۹۳ ، ۱۲:۱۵
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گتوند

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گتوند در مورخ 8 تیرماه  محفل انس با قرآن (جزء خوانی قرآن) به همت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی گتوندو کانون فرهنگی هنری شهدای مسجد جامع برگزار گردید.

در اولین روز از ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و ضیافت الهی و بهار قرآن، مسجد جامع شهر گتوند  عطرآگین از رایحه آیات نورانی قرآن شد. در این مراسم جمعی از قاریان، و حافظان کلام‌الله مجید به تلاوت آیاتی از قرآن و حمد و ثنای پروردگار پرداختند.

محمد علی اسدی رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی گتوند با بیان این خبر افزودند: در این محفل نورانی،  کار فعالان قرآنی در نزدیک کردن جامعه اسلامی به فهم و انس با قرآن را بسیار ارزشمند، مهم و راهبردی خواندند و خاطرنشان کردند: باید به نحوی برنامه‌ریزی شود که آحاد مردم با مفاهیم و معانی قرآن مأنوس شوند.


گفتنی است : این مراسم همه روزه در ماه مبارک رمضان ساعت 19 عصر در مسجد جامع برگزار می شود.

۰ نظر ۱۰ تیر ۹۳ ، ۱۲:۱۲
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گتوند


۱ نظر ۰۷ تیر ۹۳ ، ۱۴:۳۰
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گتوند

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی حکمی "همایون قنـواتی" را به سمت "مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان" منصوب کرد
به گزارش روابط عمومی  اداره کل فرهنگ و اشاد اسلامی خوزستان، در متن این حکم آمده است:نظر  به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزنده جنابعـالی به موجب این حکم به سمت "مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان" منصوب می‌شوید.

امید می رود با استعانت از خداوند متال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با مسئولان و مدیران استان و ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و هنرپرور استان خوزستان، در جهت رشد فضائل اخلاقی و شکوفایی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و موید باشید.


۱ نظر ۰۳ تیر ۹۳ ، ۰۹:۵۸
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گتوند